M! TAXI 1993M1 Taxi zostało założone w 1993 r. Jesteśmy prężnie rozwijającą się korporacją taksówkową.
Wyznaczyliśmy sobie cel stałego podnoszenia jakości usług i dotrzymywania rytmu tempa rozwoju naszego miasta.
Sukcesywnie rozwijamy firmę i powiększamy flotę naszych aut, która na dzień dzisiejszy składa się z 5oo taksówek, co czyni nas jedną z największych korporacji taxi w Poznaniu.
Jednocześnie jeździmy po jednych z najatrakcyjniejszych cenach w Poznaniu.

Wiemy, że ważnym jest, aby goście mieli zapewnione samochody o odpowiednim standardzie, do czego przykładamy wszelkich starań.
Kierowcami są panie i panowie. (Średnia wieku kierowców wynosi około 35 lat.) Nasi kierowcy znani są z profesjonalnego wykonywania usług taksówkarskich, posiadają wysoką kulturę osobistą, dobrą znajomość miasta, są życzliwi i służą pomocą.
Taksówkę w naszej korporacji można zamówić na trzy sposoby: przez aplikację, dzwoniąc na 61-8-222-222 lub 1-96-69, wysyłając SMS na 605-522-222.

zadowolonyMamy bogate doświadczenie w obsłudze firm. Od samego początku działania firmy chętnie podejmowaliśmy współpracę z innymi firmami. Naszym priorytetm jest zadowolenie i satysfakcja naszych klientów, jak również klientów firm i hoteli, z którymi podejmujemy współpracę.Co oferujemy firmom


Kursy bezgotówkowe

rozliczenie raz w miesiącu

Rozliczenie raz w miesiącu poprzez fakturę zbiorczą (generowaną przez system)

pełna kontrola nad przejazdami

Pełna kontrola nad przejazdami pracowników

Zrealizowane kursy są ewidencjonowane w systemie, do którego mają Państwo stały dostęp. Kontrolę wydatków zapewnia intuicyjny system on-line dostępny na stronie rozliczeniowej przez przeglądarkę internetową. Znajdą Pańwtwo na niej zestawienie przebytych kursów oraz mają Państwo wgląd w bieżący stan rachunku Klienta i w stan wybranej karty.


możliwość ustawiania limitów

Możliwość ustawiania limitów (dla kont, kart, poszczególne przejazdy). Nasz system pozwala ustalać limity (np. miesięczne) na poszczególnych narzędziach autoryzacyjnych czy na poszczególne konta oraz dla poszczególnych pracowników.

unikatowe hasło

Przejazdy na vouchery jedno- lub wielorazowe, kartę magnetyczną, unikatowe hasło. Po wykonanym kursie pasażer wręcza kierowcy jeden z trzech narzędzi autoryzacyjnych. Jest to karta magnetyczna zatwierdzana kodem PIN, jedno- lub wielorazowego przejazdu voucher (możliwość zabezpieczenia kodem PIN) lub unikatowy kod przejazdu.

bezgotówkowy odbiór klienta z lotniska, dworca głównego

Bezgotówkowy odbiór klienta z lotniska, dworca głównego.

indywidualne uzgodnienie ceny ryczałtowej

Indywidualne uzgodnienie ceny ryczałtowej.

Zaufali nam